pary

NASZE PARY

Paweł Haftka i Oliwia Grzęska  
Para klasy S w obydwu stylach tanecznych, Mistrzowie Polski FTS w 10 tańcach  w kategorii Młodzież Mistrzowie Polski Północnej w stylu La i St Mistrzowie Polski FTS w klasie A St + La, wielokrotni Mistrzowie Województwa Kujawsko-Pomorskiego Wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski FTS St+La+10T Wielokrotni Finaliści międzynarodowych turniejów WDSF
Kamil i Marta   
Marta i Kamil swoją przygodę z tańcem rozpoczęli w 2008r. Na tanecznym parkiecie jako para taneczna występują od 2019r. Wielokrotni zdobywcy miejsc na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego . Para wytańczyła półfinały MP w klasie ,,B” ST oraz LA w 2020r . Marta z Kamilem zdobyli tytuł II wicemistrzów Polski w MP klas ,,B” LA oraz są półfinalistami Mistrzostw Polski klas ,,A” ST w 2021r. Posiadają klasę taneczną A/ ST oraz A/LA.
Adam “Budrys” i Oliwia  
Adam tańczy od 5 roku życia od przedszkola. Zainspirował go brat ,który też już tańczył. W tym klubie jest od 2013 roku i to właśnie tu zaczęła się prawdziwa zabawa, treningi i turnieje.  Ma duszę wojownika i jest przy tym zabawny. Od października 2017 tańczy z Oliwią, zaczęli mając klasę E. Obecnie mają klasę taneczną “B” w obu stylach. Ciężko pracują z partnerką, mają wzloty i upadki jak wszyscy ale się nie poddają.
Jan Laps i Agata Marcinkowska  
klasa taneczna B ST i C LA.
Tańczą od 5 roku życia, razem – w klubie D&D od 2017 roku. Wielokrotni medaliści, zdobywcy pierwszych miejsc na turniejach ogólnopolskich. Ambitni, pracowici, roztańczeni, nieco szaleni.
Stanisław i Julia  
Klasa  C w obu stylach.
Staż taneczny pary: od IX 2018
Staś tańczy od: 2013
Julka tańczy od: 2015
Razem wytańczyli wiele pierwszych miejsc na ogólnopolskich turniejach. Pełni pasji, zaangażowania, czasem zwariowani i niepokorni. Nastawieni na trening. Kochają taniec. 
Franek i Ala  
Klasa D w La i St.
Ola i Mikołaj Nowaczyk  
Rocznik 2010. 
Staż taneczny pary – od września 2017.
Najwyższe osiągnięcia – awans o dwie klasy taneczne z H do F w ciągu 8 miesięcy.  Obecnie klasa C w każdym ze stylów.
Adam Olszewski i Aleksandra Kapusta  
Znają się z przedszkola Słoneczko, razem chodzili do grupy od 3 roku życia. Występowali na Mistrzostwach Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim. Jako para trenują od 4 lat. Aktualnie są w klasie tanecznej F. Aleksandra Kapusta, uczennica OSM w Toruniu, pianistka. Tańczy od 5 roku życia. Adam Olszewski, uczeń SP 32 w Toruniu, klasa IV, tańczy od 6 roku życia, z coraz wyższą motywacją.